Proč jsem se rozhodla psát blog?

Před mojí uměleckou cestou malířky enkaustiky jsem si prošla obdobím, které mě svazovalo. Ať to byl systém, myšlenkové rovnice, povinosti nebo mé nastavení jsem vnitřně cítila, že potřebuji změnu, které jsem se však strašně bála.

Jak na to, mám na to, zvládnu to???

Každým dnem jsem si byla jistější, že ZVLÁDNU!

I kvůli těmto otázkám jsem se rozhodla napsat svůj první blog.

Pomoci těm co si kladou stejné otázky jako já při svých začátcích. Pomoc nejen psychická, že na to máte, ale i praktická. Navíc spojit nás umělecky založené lidi v jednu komunitu.

Je nás mnoho kreativních lidí a přitom o sobě nemusíme vědět nebo vlastně nevíme. Myslím, že je mezi námi hodně kreativních lidí, kteří tvoří krásná díla, ale nemají odvahu se někde prezentovat a svá díla ukázat celému světu.

Já tu odvahu konečně našla a může za to má kamarádka, kterou jsem jednoho dne pustila do své ložnice, kde jsem měla  své obrazy schovány za skříní.

Padla otázka: „UŽ JSI MĚLA NĚKDE VÝSTAVU?“                                                                      Odpověď: „TY MÉ MAZANICE NĚKDE VYSTAVOVAT ? JSI BLÁZEN ?“

Nejsem blázen , je to velká škoda schovávat je za skříní. Zařídím ti první výstavu.A tak se to stalo.

Nevěřili by jste, co to s mým sebevědomím udělalo. Byla jsem moc ráda a na svou tvorbu začala pohlížet jinak. To byl první impulz, kdy jsem začala věřít, že změnu, po které jsem tak dlouho toužila zvládnu.Začala jsem malování upřednostňovat, studovat a zároveň rozhodovat, které technice se budu věnovat.

                                        Uchvátilo mě malování horkým i studeným voskem.                                                                                   

Netušila jsem jak široký záběr toto medium má a co vše se s ním dá vytvořit a s jakými materiály se dá spojit.

Je prostě úžasné.

Mnoho informací jsem našla v zahraničních kanálech.Spoustu komunit a blogů je v cizích jazycích a co si budeme povídat,né každý je jazykově zdatný. Já k nim také patřím.Má touha umět i něco neobvyklého mě přiměla použít překladač. Protože mám již více času, mohu se studování věnovat. Ze své vlastní zkušenosti vím, že pokud musíme chodit do práce na kreativitu moc času nezbývá.

To je další důvod, proč blog. Mé nabité zkušenosti chci předávat těm, kteří čas nemají a i přesto chtějí ve své kreativitě růst.

Spolu můžeme malovat i na dálku,napsat si,vyměňovat zážitky,postřehy a zkušenosti s technikami.Vše si můžeme sdílet na mé fanpage ve skupině příznivců.

Tento můj blog není jen mou prezentací,ale i možným začátkemVašeho rozvoje a postupu.

Pojďme spolu tvořit lepší začátky plné spokojenosti a barev.

Ukazuji lidem, jak ztvárnit své emoce, myšlenky, prožitky, energii a jejich jedinečnost ve výtvarném díle. Učím lidi pracovat s enkaustickými vosky a objevovat krásu tohoto media. Můj příběh si přečtěte zde >>